Neden

Uyguladığımız projeler bizim için birer makine değil, kolaylaştırılması gereken bir iş, bertaraf edilmesi gereken bir problemin karşılığıdır. Bizim için önemli olan, sadece neticeye ulaşıp istenilen ürünü elde etmek değil, bunu mümkün olan en kolay ve en sağlıklı yoldan yapmaktır. Ürüne; üreten değil kullanan taraftan bakmanın en büyük meziyetimiz olduğunu düşünüyoruz. Bu prensiplerden yola çıkarak, deneyimlerimizi ve teknolojiyi harmanlıyor bütün çabamızı durmaksızın çalışan, her seferinde daha iyisini ve fazlasını üreten makineler imal etmek için harcıyoruz. Bugün ülkemizde çikolata ve kek endüstrisinde kullanılan birçok teknolojik yenilik, ilk kez firmamız bünyesinde hayat bulmuştur. Dün olduğu gibi bugün de geleceğin makinelerini üretmek için çaba sarfediyor, bizi bu konuda övgüleriyle teşvik eden bütün müşterilerimize teşekkür ediyoruz. Konya Büsan Organize Sanayide bulunan 2000 metrekare kapalı alana sahip fabrikamızda, güçlü makine parkurumuz ve işini seven ekibimizle daha iyisi için çalışmaya devam ediyoruz.

Bize Ulaşın

Hedefimiz

Başta Türkiye olmak üzere bütün dünyada, gıda üreticilerinin sorunlarına en iyi çözümü sunacak özgün makineler üretmek, gıda üretiminde akışı değiştirecek yenilikleri keşfetmek Samplus ailesinin en büyük hedefidir.

Neden Optimum Makineler?

Gıda üretim proseslerinde yatırım maliyeti ile işletme maliyeti arasında ters orantı vardır. Yatırım maliyeti yükseldikçe işletme maliyeti düşer. Biz Samplus Makine olarak yatırım maliyeti ve rantabilitenin optimum olduğu fiyat performans makineleri üretiyoruz. Çok yüksek yatırım gerektiren afaki pahalı makineleri ve sürekli sorun çıkaran ucuz makineleri sevmiyoruz. “Ödediğiniz ücretin karşılığında alabileceğiniz en iyi makine”yi size taahhüt ediyoruz.