Samplus Makine
+90 332 2901407
"optimum makineler için doğru yerdesiniz"

Series 1000

AnasayfaSeries 1000
Series 1000

Büyük Ustalara

SAUBER serisi

Endüstriyel tecrübemiz ile…

Series 1000

Çeşitli parçalardan her türlü Karbon, yağ, kimyasal kiri çıkarmak için tasarlanmıştır.
Genellikle Otomotiv Sektörü,Endüstriyel Üretim Yerleri, Uçak Sanayi, Gemi Sanayi,Savunma Sanayi sektörlerinde kullanılmaktadır.
Yıkama işleminin tamamı dış ortamdan izole edilmiş bir kabin içerisinde otomatik olarak el değmeden yapılır. Bu işlem esnasında elektro paslanmaz çelik gövdeli bir pompa vasıtası ile cihazın yıkama tankındaki %2-5 Konsantrasyon oranındaki alkali yapıdaki kimyasallı su kirli parçanın her noktasına özel olarak yerleştirilmiş olan nozullar vasıtası ile temas ettirilir.
Kullanılan yıkama sepetinde güçlü bir motor ile kendi ekseni etrafında dönerken alttan, üstten ve yandan olmak üzere “3” ayrı noktadan spreylerden gelen suya malzeme mazur kalır.
Yüksek basınçlı, çok yönlü püskürtme nozulları ve ısıtılmış sulu bazlı deterjan solüsyonunun bir kombinasyonunu kullanarak temizler.
Kabinin iç duvarı, tavanı ve alt tarafına yerleştirilmiş alaşımlı püskürtme nozulları ve devasa ön yükleme kabininin içine yüklenen nesnelerde döner tabla püskürtmeli ısıtmalı, yüksek basınçlı temizleme solüsyonu akışı.
Düşük RPM döner tabla, 360 derece temizlik sağlar.

Please wait while flipbook is loading. For more related info, FAQs and issues please refer to DearFlip WordPress Flipbook Plugin Help documentation.

Samplus Makine

Çikolata Makineleri, Çikolata Kaplama Makinesi, Mini Çikolata Kaplama Makinesi, Çikolata Temperleme Makinesi, Soğutma Tüneli, Çikolata Stok Tankı, V mikser, Z Mikser, Gıda Konveyörleri ve Özel Makine İhtiyaçlarınız için hizmetinizdeyiz. Siz hayal edin, biz imal edelim...

Hakkımızda
İletişim
Büsan Organize Sanayi Bölgesi Aslım Cad 53M-N Karatay/KONYA
Tel: +90 332 290 1407 PbxMob/Whatsapp Etc: +90 505 361 06 63 Mail: info@sam-plus.com
Copyright © Sam-plus.com 2022
Canlı Destek
Scan the code
Merhaba SAMPLUS'a Hoşgeldiniz